ексклюзивний сорт
кварцової гальки

QUARZITTO - це кварцева галька. Вона відрізняється від мармурових гальок тим, що у неї більша і різнокаліберніша фракція. Кладка з такого виду гальки ідеально підійде для під'їзних доріжок або доріжок з високим рівнем навантаження.

Галька QUARZITTO - в силу своїх особливостей, не має гострих кутів, тому нею просто неможливо поранитися. Ще одною її перевагою є рівномірне не сильне нагрівання в сонячну погоду і натуральна теплота каменю в прохолодні вечори.

Застосовуючи гальку QUARZITTO, можна реалізувати найскладніші рішення по створенню неповторного ландшафту на Вашій ділянці. Можна виконати такі елементи ландшафтного дизайну як різноманітні доріжки і стежини, що плавно переходять в ганок або парковку для машини.

Кварцова галька гальку QUARZITTO упакована в щільні пластикові мішки по 21,5 кг і 25 кг, існує можливість відвантаження гальки великими партіями. Відтінки каменю в мішках можуть відрізнятися один від одного, і від представленого на сайті, на тон, так як це природний камінь, а не фарбований.

Кам'яні килими KAMFIX QUARZITTO:
Аксесуари з гальки

Ще нема товарів для перегляду.